Важливо Тернопіль

Бійці батальйону «Тернопіль» повернулися додому із зони АТО

Після виконання бойових завдань на Сході України на ротацію додому повернулися співробітники батальйону патрульної служби особливого призначення «Тернопіль» у повному складі та без втрат. Зустріти бійців прийшли рідні, колеги та друзі. Подякував військовим та відзначив кращих нагрудними знаками міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Протягом двох місяців тернополяни гідно та сумлінно виконували свої службові обов’язки у місцях тимчасової дислокації на Сході країни, і сьогодні, напередодні Великодня, повернулися живими та здоровими, – зазначає Сергій Надал. – Від імені усієї тернопільської громади висловлюю усім бійцям подяку за мужність та вагомий внесок в оборону нашої держави. Ви є прикладом для усіх українців, як потрібно любити свою країну та бути справжніми патріотами».

Зараз бійцям надали короткострокові відпустки, після чого вони повернуться до виконання своїх службових завдань вже у Тернополі.

Нагадаємо, Тернопільською міською радою для підтримки військовослужбовців затверджена «Програма забезпечення обороноздатності військових формувань Тернопільського гарнізону, територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у місті Тернополі на 2018 рік».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *