Важливо Економіка Область

Бізнес Тернопілля сплатив майже 2,2 млрд грн соціального внеску

Впродовж січня-липня 2019 року суб’єкти господарювання Тернопілля  сплатили 2 млрд 181 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це перевищило очікуване на 42,9 млн гривень і склало 102 відсотки.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 332 млн гривень, якщо у відсотках, то це плюс 18 відсотків.

Лише у липні платники спрямували до бюджету 313,3 млн гривень єдиного внеску. Якщо порівняти з липнем минулого року, то приріст надходжень склав 54,4 млн грн або більше на 21 відсоток.

Станом на початок серпня на Тернопіллі було 85 650 платників єдиного внеску, з яких 24 434 юридичні особи та 61 216 фізичних осіб. Найбільше платників цього платежу зареєстровано в місті Тернополі та Тернопільському районі відповідно 34 430 та 7 389 осіб.

Вважаємо за доречне нагадати, що суб’єкти господарювання, які використовують працю найманих працівників, при нарахуванні (виплаті) доходу, в тому числі заробітної плати, на користь платників податків, зобов’язані сплачувати нараховані за відповідний календарний місяць суми єдиного внеску не пізніше 20 числа наступного місяця.

У разі несвоєчасної сплати або не в повному обсязі єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції та пеня. За порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати єдиного внеску посадові особи платників єдиного внеску несуть адміністративну відповідальність.

Сплата єдиного внеску

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *