Будь людиною - захисти тварин
Важливо Тернопіль

Будь людиною – захисти тварин: зоозахисники Тернополя вийдуть на акцію протесту

Завтра о 12:00 на Театральному майдані тернополяни вийдуть на акцію-протест “Будь людиною – захисти тварин!”. Акцію вирішили організувати після розстрілів собак на вулиці Злуки, а також після отруєння безпритульних тварин.

Організатори кажуть, що завтрашня акція має об’єднати зоозахисну спільноту та небайдужих громадян міста, заявити про небажання миритися з жорстокістю та закликати владу і правоохоронні органи прийняти рішучі міри для боротьби із беззаконням.

Зухвалість злочинців набирає обертів. Під вікнами житлових будинків та безпосередньо біля дитячих майданчиків розстрілюють та отруюють безпритульних тварин… Ми не можемо сидіти закривши очі і склавши руки! Занадто довго ми спостерігаємо випадки жорстокого ставлення та вбивства тварин! Занадто довго ми спостерігаємо незнання законодавства, насмішки і бездіяльність з боку правоохоронних органів! Занадто довго ми чуємо заклики “знищити всіх вуличних тварин” від жорстоких лицемірних людей, котрі закликають до насилля і пролиття крові! Занадто довго влада міста закриває проблему безпритульних тварин центром стерилізації, котрий не вирішує проблеми! Занадто довго нам вселяють думки, що тварини не на часі допоки є проблеми у людей, ті, хто насправді не допомагає нікому! Занадто довго тернополяни знаходяться в бездіяльному інертному стані і чекають, що все вирішиться самостійно, — йдеться в повідомленні.

Зоозахисники вимагатимуть справедливого розслідування та покарання злочинів проти тварин.

Доба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *