Важливо Кримінал Область Резонанс

Чоловік хотів продати автомобільні диски, а втратив 33 тисячі гривень

Цю шахрайську схему добре запам’ятає житель Збаражчини. Чоловік розмістив на одному з сайтів оголошення про продаж автомобільних дисків, вже домовився з покупцем про відправку товару, прийшов до банкомату, аби оплатити послуги доставки і… втратив 33 тисячі гривень.
Зі слів потерпілого, на момент, коли він пробував оплатити послуги доставки, до нього зателефонував начебто співробітник банку, сказав, що він вводить невірний пароль і є загроза втратити все, що на є на кредитці. Далі діями потерпілого у телефонному режимі керував так званий банкір. Чоловік зробив усе, як той велів. Наслідок – втрачені кошти.
Зі слів потерпілого, як не дивно, але продавець, який цікавився автомобільними дисками, теж перестав брати слухавку. Названий банківський працівник ще трохи морочив голову, мовляв, сталася помилка, гроші будуть повернені, та марно. Із заявою потерпілий прийшов до поліцейських.
Проводяться оперативні заходи з метою встановлення осіб зловмисників, а краян поліцейські застерігають не довіряти незнайомцям і не проводити жодних операцій з банківськими картками, якщо до цього вас спонукають невідомі вам люди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *