Важливо Коронавірус Область Тернопіль

COVID-19: 15 підтверджених випадків, 6 хворих медиків та понад 3 тисячі контактних з інфікованими

Шестеро лікарів заразилися коронавірусом на Тернопільщині, – повідомив на прес-конференції начальник управління охорони здоров’я ОДА Володимир Богайчук. У декого з них — стан середньої важкості. Один чоловік лікується амбулаторно на самоізоляції.

З хворими на коронавірус на Тернопільщині контактувало понад три тисячі осіб. У деяких з них є підозри на це захворювання.

«Станом на сьогоднішній ранок у Тернопільській області — 15 інфікованих: троє людей знаходяться у лікарні швидкої допомоги, одна людина — на самоізоляції у місті Тернополі, всі інші хворі — жителі Монастириського і Заліщицького районів. Захворіли шість медичних працівників, дехто з них знаходиться на самоізоляції, інші перебувають у Монастириській центральній районній лікарні, одна жінка має середньо-важкий ступінь перебігу хвороби, вона перебуває на апараті штучної вентиляції легень. Контактних маємо більше трьох тисяч осіб, вони перебувають на спостереженні у сімейних лікарів. У нас визначені дві бази — лікарня швидкої допомоги та міська дитяча лікарня. Обидва лікувальні заклади на п’ятдесят ліжок, для того, щоб максимально локалізувати розповсюдження інфекції по області прийнято рішення щодо перепрофілювання Монастириської центральної районної лікарні в госпіталь, сьогодні там виписані хворі, призупинено амбулаторний прийом хворих, визначено сім місць, де може надаватися кисень, є три дихальних апарати, два можуть надавати допомогу при дихальній недостатності, додатково для потреби доставлено ще два дихальних апарати, два газових кисневих концентратори».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *