Важливо Тернопіль

День закоханих студенти тернопільського педуніверситету відзначили встановленням нового рекорду

Грандіозне дійство влаштували сьогодні під час перерви студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка: в День закоханих вони запросили всіх охочих долучитися до масштабного флешмобу, виявивши свою любов до української пісні.

У фойє головного корпусу студенти розпочали співати легендарну “Червону руту”, пісню, що стала візитівкою для декількох поколінь українців в усьому світі.

В процесі виконання до студентів долучалися викладачі, співробітники, а всього, за попередніми підрахунками, учасників було більше ніж 1300.

Дивовижна “Червона рута” розквітла у День закоханих в стінах ТНПУ ім.В.Гнатюка. Надзвичайно емоційне і щире виконання згуртувало усіх!

Це було неймовірно зворушливе видовище, коли рухаючи в такт музики, з вогниками-телефонами в руках, з посмішками на юних обличчях, злагоджено і захоплено студенти співали “Ти признайся мені, звідки в тебе ті чари…”

Флешмоб став чудовим стимулом для піднесеного єднання, а слова “Ти у мене єдина” лунали так, що усім було зрозуміло: йдеться не лише про конкретну людину, а й про інші величні почуття – любов до української мови, Батьківщини…

З вітальними словами до своїх студентів звернувся ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка професор Б.Б.Буяк. У своїй промові він тепло привітав присутніх зі святом та побажав знайти свої половинки.

А тим часом зусібіч – з бібліотеки, з аудиторій, спортивних залів, з комп’ютерних класів, з інших поверхів, з вулиці – у фойє сходилися і сходилися студенти. На чисельні прохання пісню виконали ще раз – “на біс”.

Учасникам настільки сподобалося, що вони тут же висловили рішучу готовність повторити такий флешмоб з іншою піснею та запропонували студентам різних закладів освіти підтримати таку ініціативу. Були впевнені, що ініціатива сподобається, а пісень вистачить!

Представник міської ради Тернополя Леонід Бицюра зафіксував рекорд – найбільшу кількість учасників, що виконали легендарну пісню “Червона рута”. Вручаючи посвідчення рекорду, він підкреслив, що з 37 рекордів, зафіксованих на Тернопілля, 4 належить Тернопільському національному педагогічному університету імені Володимира Гнатюка. Також Леонід Бицюра наголосив на великому значенні чергового рекорду, встановленого студентами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *