Важливо Тернопіль

Депутати збільшили видатки бюджету Тернопільської ОТГ на 97 млн грн

На 32-ій сесії Тернопільської міської ради депутати заслухали інформацію про виконання бюджету міста за 2018 рік та підтримали зміни до бюджету Тернопільської міської територіальної громади на цей рік.

«Зокрема, зміни внесено у видаткову частину бюджету на суму майже 97 млн грн за рахунок розподілу вільних залишків загального фонду міського бюджету та субвенцій, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Ці кошти спрямовані на потреби бюджетних сфер міста. У першу чергу, на забезпечення заробітних плат працівникам сфери освіти та охорони здоров’я, а також проведення заходів енергозбереження, ремонтів у громаді та на виконання програми «Турбота» для незахищених категорій населення».

Зокрема, додаткові кошти спрямовані на потреби:

– управлінню освіти і науки у сумі 12, 6 млн. грн., з яких більше 7 млн. грн. – на виплату зарплати, решту – на енергоносії, відкриття груп у дитсадках, на ремонти закладів освіти, на ремонт інклюзивного центру, тощо.

– відділу охорони здоров’я – понад 6 млн. грн. на виплату зарплати медичним працівникам, на забезпечення населення інсуліном та іншими медикаментами, у тому числі проти кору.

– управлінню у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту – понад 6, 7 млн. грн. на будівництво «Водної арени» та для забезпечення діяльності міського стадіону;

– управлінню стратегічного розвитку – 500 тис. грн. на фінансову підтримку Туристично-інформаційного центру міста.

– управлінню житлово-комунального господарства – понад 43 млн. грн. на заходи енергозбереження, на ремонти спортивного майданчика на просп. Злуки, 15, на влаштування велодоріжки на вул. Чумацькій, на утримання безпритульних тварин в с. Дичків тощо.

– управлінню комунікацій, транспорту та зв’язку – 3 млн. грн. на фінансову підтримку КП «Тернопільелектротранс»;

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *