Важливо Коронавірус Область Тернопіль

Держпродспоживслужба постійно моніторить ситуацію з дотримання карантинних обмежень

Впродовж минулого тижня спеціалісти Держпродсоживслужби в різних районах Тернопільщини перевіряли заклади торгівлі та харчування. У багатьох зафіксували порушення карантинних вимог в період пандемії.

Зокрема, із 55-ти закладів громадського харчування на 12-ти виявили порушення. Склали 9 протоколів та 12 приписів.

Обстежили 251 об’єкт торгівлі продовольчими товарами (окрім ринків). На 99-ти з них виявили порушення. Склали 31 протокол та 87 приписів. Перевірили 167 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, на 44-х з них зафіксували порушення. Склали 1 протокол та 44 приписи. Також обстежили 7 перукарень та салонів краси, на 4-х встановлені порушення, надали 4 приписи, – повідомляють в Держпродспоживслужбі.  

 У всіх районах області спеціалісти Держпродспоживслужби продовжують проводити роз’яснювальні роботи та перевіряти підконтрольні об’єкти на дотримання карантинних вимог.

 Зокрема, 25-26 липня спеціалісти Козівського районного управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Тернопільській області провели обстеження 4-х закладів торгівлі продуктовими товарами та 6 закладів громадського харчування в смт. Козова.

 Під час обстеження одного з магазинів магазинів виявили неправильне використання засобів індивідуального захисту  працівниками (маска не покривала ніс), а в закусочній працівники на час обстеження знаходилися без масок.

 З приватними підприємцями провели роз’яснювальну роботу, надали пропозиції щодо усунення порушень та попередили про адміністративну відповідальність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *