Область Політика Тернопіль

Двоякі передвиборчі емоції тернопільських радикалів

Сьогодні у тернопільських ляшкістів склалася практично анекдотична ситуація з двома новинами – доброю і поганою. За хронологією спочатку відбулася погана – втратили кандидата на міського голову Монастириської ОТГ. Про це гнівно-радикальним постом у Фейсбук повідомив місцевий очільник радикалів Богдан Яциковський:

“Брудні ігри Свободи у тандемі з БПП.
Вчора Монастириська ТВК, головою якої є представник пропрезидентської партії, зняла з реєстрації нашого кандидата на посаду міського голови Монастириської ОТГ п. Іванціва.
Підставою послужив лист від члена ЦВК п. Махніцької (яка є представником від ВО Свободи в ЦВК). Мовляв, п. Іванців є у діючому виборчому списку до районної ради від Свободи.
Усвідомлюючи, що наш кандидат є реальним опонентом діючого міського голови від Свободи Старуха та має значно вищу підтримку виборців, тягнибоківці та порошенківці у такий спосіб вирішили цинічно та підступно розчистити собі дорогу до влади.
Це грубе порушення права кожного громадянина на участь у виборчому процесі шляхом висування, його конституційного права обирати і бути обраним.
Ми будемо боротися до перемоги проти злочинної змови місцевих «Свободи» і БПП та завтра йдемо до суду за справедливістю!”

Але вже невдовзі фортуна обернулася до Тернопільської обласної РПЛ вилами і добрими новинами – скасували реєстрацію Святослава Півторака кандидатом на посаду Білецького сільського голови, де кандидатом зареєстрували батька голови обласних радикалів.

“Справедливість встановлено. Тернопільський окружний адміністративний суд задовольнив позов Тернопільської районної організації Радикальної Партії Олега Ляшка та скасував постанову Білецької сільської виборчої комісії про реєстрацію Півторака Святослава Романовича кандидатом на посаду Білецького сільського голову Тернопільського району. Причиною скасування стали порушення вимог Закону України «Про місцеві вибори» під час його висунення та реєстрації кандидатом.
Безсумнівно, Півторак, який є діючим депутатом від РПЛ, але який заради виборів прилаштувався під партію колишнього грузинського президента Саакашвілі, не мав жодних шансів отримати підтримку виборців Білецької об’єднаної територіальної громади, та й, за великим рахунком, вона була йому не потрібна. Після публічної ганьби у Тернополі (починаючи ще з кінотеатру «Перемога») перекінчика, надалівську тушку по-повній використовують різні політичні сили і, передусім, місцева «Свобода» та БПП.
Ні вони, ні особисто мер Тернополя ніколи не пробачать Радикальній партії Олега Ляшка перемогу у захисті вибору мешканців Білої і навколишніх сіл на добровільне об’єднання у самостійну громаду. Тож і цього разу вони вирішили використати Півторака-кандидата для того, щоб додати своїх людей у сільські виборчі комісії. Оскільки рейтинг явних і прихованих порошенківців та тягнибоківців в Білецькій громаді перебуває на точці замерзання, а наша команда має потужну підтримку та реальні шанси очолити процес розбудови громади, єдиною надією влади залишається фальсифікація волевиявлення людей. І саме для цього їй потрібно чим побільше тих, хто матиме доступ до виборчих бюлетенів.
Не важливо, як голосують. Важливо, як підраховують голоси…. Вам це нічого не нагадує?”

Якщо у першому випадку двопартійність зіграла злий жарт, то у другому – на руку. По суті однакові дії викликають полярні політичні настрої. Але це ще тільки початок політичних баталій. Так що, будьмо уважні. Далі буде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *