Важливо Політика Резонанс

“Гарячі” дискусії щодо дати інавгурації стають щораз гарячішими

Запропонована переможцем президентських виборів Володимиром Зеленським дата інавгурації – 19 травня – збігається з Днем пам’яті жертв політичних репресій.

Через це в мережі назвали вказаний день невдалим для вступу на посаду президента, закликавши український парламент призначити захід на інше число.

Директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович зазначив, що 19 травня – “траурний день, у який проводяться жалобні заходи по всій Україні, обмежені розважальні заходи і розважальне мовлення на ТБ”.

Із такою ж риторикою виступив громадський активіст Андрій Смолій. “Це День пам’яті жертв політичних репресій. По всій країні буде день жалоби і чорні стрічки на прапорах… Вимагаємо припинити маніпуляції і знущання над пам’яттю про наших загиблих”, – написав він на сторінці у Facebook.

Інтернет-користувачі засипали Зеленського образами за такий вибір дати, проте знайшлися й ті, які підтримали його і відзначили, що інавгурація президента є не розважальною, а офіційною подією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *