Політика Резонанс Тернопіль

Яциковську звільнили з голови бюджетної комісії, а Півторака з голови фракції радикалів

Сьогодні на сесійному засіданні сесії міської ради депутатку від радикальної партії Олега Ляшка Оксану Яциковську звільнили з посади голови бюджетної комісії.

Згодом у своєму виступі вона повідомила присутнім, що у радикалів тепер новий голова фракції:
– Хочу проінформувати вас, що 7 червня відбулося засідання фракції радикальної партії Олега Ляшка. Ми прийняли рішення про обрання нового керівника фракції і одноголосно проголосували за Тараса Серетного. Просимо взяти це до відома.
З чим пов’язана зміна керівника фракції, депутатка не пояснювала. Проте, цього ж дня на сторінці депутата Верховної Ради від радикальної партії Олега Ляшка Ігора Мосійчука з’явився пост про оголошення міським головою Тернополя війни радикалам.
Саме в цьому пості екс-голову «радикальної» фракції Святослава Півторака названо зрадником та алкозалежним депутатом, якого чекає звільнення з лав депутатів.
«Сьогодні під час сесії міської ради скориставшись послугами алкозалежного депутата міської ради і колишнього голови фракції РПЛ у міськраді Святослав Півторак…», «Що стосується зрадника Півторака то він буде негайно виключений з партії і відкликаний з депутатів міськради!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *