Область

Колегія ОДА: злочинність, фінанси та кооперативи

У Тернополі відбулося засідання колегії облдержадміністрації. Присутні заслухали інформацію начальника управління Національної поліції у Тернопільській області Олександра Богомола про стан протидії злочинності на Тернопільщині. За його словами показник рівня інтенсивності злочинності на 10 тисяч населення в області склав 72,3 випадки і є одним з найнижчих у державі. (в Україні – 123,4).  Спільними зусиллями правоохоронних органів досягнуто найвищий у країні рівень розкриття кримінальних правопорушень. Так, розкрито усі умисні вбивства, нанесення тяжких тілесних ушкоджень із смертельними наслідками. Ефективніше розкриваються розбої, грабежі, крадіжки. Незаконні поводження із зброєю, злочини, пов’язані із незаконним обігом наркотиків, привласнення державного або колективного майна.

 Також заслухано питання щодо виконання зведеного та місцевих бюджетів за минулий рік. За словами  директора департаменту фінансів Степана Скибиляка, до зведеного бюджету області за 2017 рік надійшло 6504,8 мільйонів гривень доходів. Перевиконали план доходів загального фонду 439 місцевих бюджетів (94,8%), обсяг перевиконання склав 225,4 мільйонів гривень. Протягом  минулого року 35 об’єднаних територіальних громад, 17 районів та 4 міста обласного значення уточнили затверджений план доходів на 494,1 мільйона гривень. У тому числі бюджети територіальних громад – на 117 мільйонів, зведені бюджети районів – на 204,8 мільйона, міські бюджети міст обласного значення – 94,1 мільйона гривень.

Ще одне важливе питання, що обговорювалося на колегії, – про створення і розвиток сільськогосподарських кооперативів.

На сьогодні в області зареєстровано 45 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, з них 32 діючих, повідомив в. о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир Стахів під час засідання колегії ОДА. Протягом минулого року в області створено 16 СОК – це найбільший показник за останні десять років. Найбільше діючих кооперативів у Кременецькому районі – 5, у Козівському – 4, у Бережанському – 4 та Підволочиському – 3. На сьогодні в області створено ще 6 обслуговуючих кооперативів та одне кооперативне об’єднання, у стадії реєстрації  ще три СОК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *