Тернопіль

Комунальники Тернополя у своє професійне свято привітали Віктора Шумаду та подякували за співпрацю

Цьогоріч на день 18 березня припадає професійне свято працівників житлово-комунальної галузі – День комунальника. За збігом обставин сьогодні свій день народження відзначає депутат міської ради Віктор Шумада. З нагоди цього дня працівники ПП «Тернопіль Комсервіс» та жителі будинків, які розташовані на окрузі, де депутатом є пан Віктор, звернулися до нас із проханням привітати свого депутата та висловити щиру вдячність за пророблену ним роботу. Адже за час свого депутатства чимало питань мешканців саме з житлово-комунального спрямування допоміг вирішити Віктор Шумада.

Свою щиру вдячність від імені колективу ПП «Тернопіль Комсервіс» висловили майстер дільниці Марія Хомик, головний інженер підприємства Володимир Байгер, а від імені мешканців – голови ОСНБК Злуки, 21 та Злуки, 23 Ольга Вегера та Марія Кісіль

Як каже Володимир Байгер, взаємодія із депутатом почалася спонтанно. Округ після виборів залишився без депутата, тож Володимир Ярославович звернувся до Віктора Шумади, щоб той проводив у підприємстві прийом громадян. Таким чином він взяв опіку над округом і за два роки свого депутатства ініціював та спряв виконанню великої кількості робіт. При цьому він, на противагу деяким «фейсбучним діячам», ніде не хвалиться своєю роботою.

Можу сказати, що Віктор Володимирович не лише працює на совість, але й викликає щиру повагу як проста, доброзичлива людина. Виконавши роботу, він звітує про неї, а не критикує інших, як в нас звично роблять деякі депутати. Мені приємно те, що коли я не телефоную до нього 3-4 дні, то він сам передзвонює і цікавиться, що нового в нас на окрузі. Такого депутата тут ще не було. Приміром, дзвонить до мене: «Де ви?». «Я на покрівлі». «Чекайте мене там, я зараз буду, хочу подивитися». Жоден депутат не ходив стільки по покрівлях та по підвалах, як він, жоден не працював настільки самовіданно і ніхто настільки щиро не цікавився отриманням результату від справи, а не робить все «для галочки».

Пані Марія Кісіль каже, що жителів її будинку щиро дивувало те, що депутат настільки щиро хоче допомогти. Адже до цього здебільшого доводилося мати справу з тими, хто лише професійно робить вигляд.

Ми вдячні Віктору Володимировичу, хоча й розуміємо, що ця публікація може сприйнятися кимось, як якась передвиборча агітація. Ми люди далекі від політики, це наше щиросердечне бажання дійсно висловити вдячність за те, що наш депутат настільки самовіддано працює, при цьому є дуже доброю і скромною людиною, – каже Марія Хомик.

За останні роки на прохання підприємства за сприяння Віктора Шумади зроблено капітальні ремонти у значній частині дворів округу – проспект Злуки, 1, Злуки, 5, Злуки, 17, 19, 21, Злуки, 23. Відремонтовано нерегульований пішохідний перехід поблизу «Універсаму», де постійно траплялися аварії, відновлено освітлення будинкової території на проспекті Злуки, 11, встановлено двері на проспекті Злуки, 5, встановлено вісімнадцять вікон на Злуки, 21, відремонтовано двір та влаштовано екопарковку на Галицькій 56, проведено капітальний ремонт покрівлі на Галицькій, 41 та 56 та здійснено ряд інших робіт. Віктор Шумада активно долучається до проведення спартакіад та футбольних турнірів на стадіоні округу. Неодноразово брав участь у весняних та осінніх толоках – як у прибиранні територій, так і у висадженні зелених насаджень. Завдяки сприянню Віктора Шумади забудівник відмовився від частини своєї ділянки і на ній найближчими роками облаштують дитячий садок.

Я, як голова ОСНБК розумію, як образливо буває, коли працюєш, докладаєш зусиль, але у відповідь не отримуєш жодної віддачі, – каже Ольга Вегера. – А особливо, коли після маси проробленої роботи, той, хто зовсім не долучився, починає озвучувати свої претензії. Залишається лише здогадуватися, як складно буває нашому депутатові, але ми хочемо сказати, що бачимо вашу працю, цінуємо її, дякуємо вам за неї!

Щиро вітаємо іменинника з днем народження і від душі бажаємо зберегти свою людяність та вміння розуміти інших! Бажаємо вам надалі дивувати своєю щирістю та безпосередністю, працелюбністю та чесністю. Радості від кожного дня, здоров’я, благополуччя та витримки вам, реалізації всіх задумів та впевненого руху вперед!

Першоджерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *