Важливо Область Тернопіль

Лікарі Тернопільщини співпрацюватимуть з турецькими колегами

Можливості співпраці та обміну досвідом між лікарями обговорили сьогодні, 11 лютого, очільники закладів охорони здоров’я Тернопільщини, керівництво області та засновники турецької клініки «Газіосманпаша» університету «Йени Юзил».

У вищевказаному медичному закладі працюють досвідчені турецькі лікарі з трансплантації органів, які здійснюють пересадку печінки, пересадку нирок і підшлункової залози, трансплантацію кісткового мозку у дітей, трансплантацію кісткового мозку у дорослих та трансплантацію рогівки. Онкологічний центр з досвідченою командою, оснащений апаратом променевої терапії ElectaVersaHD, який є лише в кількох закладах по всьому світу, завжди поряд зі своїми пацієнтами під час лікування раку. Центр серцево-судинної хірургії для дітей і дорослих, центр діагностики генетичних захворювань, центр екстракорпорального запліднення з повністю оснащеними блоками інтенсивної терапії, з передовими в світі медичними технологіями горді і щасливі з того, що на сьогоднішній день надали медичну допомогу приблизно 4 млн. пацієнтам і провели більше 60 000 операцій.

Під час сьогоднішньої зустрічі розглядали перспективи співпраці клініки «Газіосманпаша» з Тернопільською університетською лікарнею, обласною дитячою клінічною лікарнею та обласним клінічним онкологічним диспансером.

«Галузь охорони здоров’я є для нас пріоритетною.Тому медична реформа є одним із важливих та соціально значущих напрямків модернізаційної стратегії, що ініційована Урядом.Держава та керівництво області приділяє максимальну увагу галузі охорони здоров’я, оскільки забезпечення населення кваліфікованою медичною допомогою та якісними лікарськими препаратами залишається незмінним пріоритетом у нашій роботі.

Медична реформа передбачає кардинальні якісні зміни всіх функцій системи охорони здоров’я – управління нею, забезпечення її відповідними ресурсами, фінансування та надання послуг.

У рамках цих реформ наша зустріч є актуальною, тому сподіваємось на співпрацю в частині надання медичної допомоги, покращення матеріально-технічної бази, підготовці молодих спеціалістів та обміну досвідом із медичними працівниками, у тому числі і в застосуванні європейських протоколів лікування», – зазначив голова обласної ради Віктор Овчарук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *