Важливо Кримінал Область Резонанс Тернопіль

Майже 50 тисяч гривень за один день втратили мешканці області за розмови з «банківським працівником»

Серед потерпілих – двоє мешканців обласного центру та жителька Тернопільського району. Люди думали, що спілкуються з працівниками банку та повідомили персональні дані своїх карток шахраям. Як наслідок, з їхніх «електронних гаманців» зникли усі гроші.
Схема, за якою аферисти «розводять» своїх жертв, не нова. Зловмисники телефонують на мобільний та представляються працівникам банку. Лякають людей, що їхня картка  заблокована, з неї намагаються зняти кошти невідомі, або ж повідомляють, що на «електронний гаманець» надійшов платіж  і для того, щоб зарахувати гроші, потрібні персональні дані картки. Мета одна – вивідати у співрозмовника конфіденційну інформацію карткового рахунку і  зняти звідти кошти.
Поліцейські вкотре звертаються до жителів області не довіряти телефонним незнайомцям, ким би вони не представлялися. Завжди перевіряйте інформацію, яку вам розповідають. Якщо про проблеми з рахунком повідомляє телефоном «банківський працівник» – перетелефонуйте до банку за номером, вказаним на платіжній картці, або ж на офіційному сайті установи.
У жодному разі не повідомляйте нікому персональні дані, які стосуються  банківських карток. Розповідайте детально  про такий вид афери своїм родичам, знайомим. Чим більше обізнаних людей, тим менше шансів у зловмисників  збагатитися за чужий рахунок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *