Важливо Тернопіль

Макс Кідрук презентував тернопільським студентам свій новий роман

26 вересня на факультеті філології і журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка відбулася зустріч з українським письменником, мандрівником, автором романів «Зазирни у мої сни», «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», «Де немає Бога», збірки оповідань «Заради майбутнього», фантастичної дилогії «Бот» Максом Кідруком. Два романи – «Зазирни у мої сни» і «Де немає Бога» – входили до короткого списку премії «Книга року ВВС». Твори перекладено польською, російською, німецькою та чеською мовами.

Макс Кідрук завітав у Тернопіль у рамках промотуру на підтримку нового роману «Доки світло не згасне назавжди». Новий роман – оригінальний. Книга – особлива. Її доповнює мобільний додаток, який можна безкоштовно завантажити на сервісі Google Play для пристроїв з операційною системою Android або App Store для iOs.

Найбільш ефектною частиною мобільного додатка є інтерактивна обкладинка, а також піктограми та багато іншого нового, сучасного й цікавого.

Цей «лінгвістично стильний» автор зацікавив усіх присутніх із перших миттєвостей, адже захоплююче, ніби випереджуючи час, розповідає про долі, ситуації, випадки, підкріплюючи вдалими презентаціями…

Подібні зустрічі є дуже цікавими, неординарними, дарують можливість особисто поспілкуватися з видатними особистостями, відчути неповторний смак сучасної літератури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *