Важливо Тернопіль

Медики інформують про стан постраждалого від вибуху ректора

Після замаху на вбивство ректор Тернопільського національного економічного університету Андрій Крисоватий досі знаходиться у відділенні ортопедії та травматології Тернопільської університетської лікарні.

Як розповідають медики, чоловік почуває себе значно краще. Його стан стабілізувався, після операції на ліву руку. Та все ж постраждалий проходить реабілітаційне лікування в медзакладі, йдеться в сюжеті Тернопіль 1.

З ним поспілкуватись поки не вдається, але медики налаштовані позитивно.

– Стан пацієнта стабільний. Триває реабілітаційне лікування. Ми задоволені результатом. Все добре. Надіємся на найкраще, – каже завідувач відділення ортопедії та травматології Тернопільської університетської лікарні, лікар ортопед-травматолог Сергій Гаріян.

Андрій Крисоватий та його дружина досі в лікарні, кажуть тернопільські медики

Андрій Крисоватий та його дружина досі в лікарні, кажуть тернопільські медикиПісля замаху на вбивство ректор Тернопільський національний економічний університет Андрій Крисоватий досі знаходиться у відділенні ортопедії та травматології Тернопільської університетської лікарні. Як розповідають медики, чоловік почуває себе значно краще. Його стан стабілізувався, після операції на ліву руку. Та все ж постраждалий проходить реабілітаційне лікування в медзакладі. З ним поспілкуватись поки не вдається, але медики налаштовані позитивно. – Стан пацієнта стабільний. Триває реабілітаційне лікування. Ми задоволені результатом. Все добре. Надіємся на найкраще, – каже завідувач відділення ортопедії та травматології Тернопільська Університетська Лікарня Лікар ортопед-травматолог Сергій Гаріян.

Опубліковано Т1 Новини Четвер, 12 вересня 2019 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *