Тернопіль

Міська рада обрала магістрантів, за яких оплачуватиме вартість навчання

Конкурсною комісією нещодавно був затверджений рекомендований список кандидатів формування муніципального замовлення спеціалістів для виконавчих органів ради та комунальних установ міської ради.

На підставі поданих документів та, враховуючи результати голосування і проведеної співбесіди, з 16 кандидатів відібрано вісім студентів спеціальності «Дошкільна освіта» та одного студента напрямку підготовки «Правознавство», за яких Тернопільська міська рада буде оплачувати навчання в магістратурі уже з вересня цього року. Як було визначено під час роботи комісії, саме ці професії у Тернополі є найбільш актуальними і такими, що потребують заміщення кваліфікованими фахівцями.

Згідно із порядком формування муніципального замовлення, дев’ять відібраних спеціалістів, з якими будуть укладені договори, після завершення вищого навчального закладу повинні відпрацювати не менше трьох років у комунальних підприємствах, установах, організаціях або виконавчих органах міської ради.

Як повідомляв раніше міський голова Тернополя Сергій Надал, відповідне рішення було прийняте з метою мотивування молодих людей залишатися у рідному місті та працювати у структурах органу місцевого самоврядування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *