Кримінал Резонанс Тернопіль

На День закоханих у Тернопільському міськрайонному суді призначено чергове засідання у справі шахрайства директора Галицького коледжу

Адвокати директора тернопільського Галицького коледжу та депутата Тернопільської міськради від ВО “Свобода” Марії Баб’юк всіляко намагаються «відбілити» чесне ім’я своєї підзахисної, яку звинувачують у шахрайстві підробці документів та незаконному заволодінню грошима. Втім, поки суд має більше “козирів”, які проти обвинуваченої.

Так, 7 лютого, під час підготовчого засідання, захисники Марії Баб’юк Василь Притула та Богдан Калинюк звернулися до суду зі скаргою щодо визнання обвинувального акта незаконним та повернення його прокурору. Також внесли клопотання про закриття кримінального провадження.

Однак, суддя Тернопільського міськрайонного суду Петро Гуменний відмовив у задоволенні скарги і клопотання, зазначивши, що для цього немає жодних підстав.

Нагадаємо, що обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо Марії Баб’юк прокуратура Тернопільської області скерувала до суду 18 грудня 2018 року. Чиновницю підозрюють у шахрайстві та використанні підроблених документів, а також у тому, що в період 1999-2017 років вона незаконно заволоділа коштами Тернопільської міської ради на суму понад 69 тис. грн.

Наступне ж засідання у цій справі призначили на 14 лютого 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *