Важливо Кримінал Резонанс Тернопіль

На ректора економічного університету вчинено замах

Чимало поліції приїхало на вулицю Тернопільську, що в селі Петриків, де сьогодні о 7:45 пролунав вибух біля помешкання ректора Тернопільського економічного університету Андрія Крисоватого.

Біля воріт тернопільського ректора лежав пакет із невідомим вмістом. Вранці чоловік підняв знахідку й одразу ж пролунав вибух. Як розповіли свідки, вибухова хвиля була на відстані більше кілометра.

На місці злочину тaкож знaйшли і зaписку від зловмисників. «Привіт від нас. Ректору моменто морі. Momento mori» – ось такий текст написали від руки на аркуші, який поклали в конверт та залишили біля дому ректора. “Momento mori» – перекладається з латинської як “Пам’ятай про смерть”.  Як повідомляють очевидці, в конвеpті тaкож виявлено невідому pечовину.

В очільника університету – пошкодження руки. Потерпіла і дружина ректора, котра перебувала поруч. За словами очевидців, вона втратила свідомість. Потерпілих госпіталізували у важкому стані. На місці вибуху працює чимало правоохоронців, керівництво СБУ і МВС Тернопільщини. Продовжують обстежувати територію розміновувачі.

One thought on “На ректора економічного університету вчинено замах”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *