Область Політика Тернопіль

На Тернопільщині працюють спостерігачі від українського конгресового комітету Америки

Зараз у Тернопільській області активно готуються до виборів. Про хід цього процесу голова облдержадміністрації Степан Барна говорив з офіційними спостерігачами від українського конгресового комітету Америки Андрієм Футеєм та Джозефом Реєм. Він зазначив, що за попередніми підрахунками до списку виборців у нашій області включено майже 809 тисяч виборців та діє 5 окружних виборчих комісій. Також він розповів про готовність обласних виборчих дільниць до початку голосування.
“Наше завдання, щоб та подія, яка запланована на 31 березня відбулася максимально чесно, прозоро і відкрито”, – підкреслив Степан Барна.
Офіційний спостерігач від українського конгресового комітету Америки Андрій Футей подякував за можливість вільного спілкування на тему прийдешніх виборів. На його думку, цей процес у Тернопільській області повинен пройти без критичних випадків.
“Ми представляємо інтереси американців українського походження. Ще 1991 року наші представники спостерігають за усіма виборами в Україні. Цього разу 78 наших спостерігачів працюватимуть у дев’ятьох областях”, – зауважив Андрій Футей. Він також повідомив, що планує бути присутнім особисто під час підрахунку голосів і сподівається, що у Тернопільській області виборчий процес пройде добре і без порушень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *