Важливо Область Тернопіль

На Тернопільщині стартує Міжнародний інвестиційний форум

Впродовж двох днів — 23-24 травня Тернопілля демонструватиме свій багатий потенціал в рамках Міжнародного інвестиційного форуму «Тернопільщина INVEST – 2019». Загалом на заході очікують прибуття представників близько 30-ти країн світу та іноземних бізнес-партнерів.

Обидва дні програма інвестфоруму буде насичена та різноманітна. Так, у перший день гостей прийматиме Збаразький замок, де відбудеться презентація Інвестиційного порталу Тернопілля, Концепції розвитку Міжнародного аеропорту Тернопіль та ряду інвестиційних проектів за наступними напрямками: «Агропромисловий комплекс: нові інвестиційні можливості», «Розвиток туризму та креативних індустрій», «Інновації в галузі диверсифікації джерел енергії на базі біоресурсних технологій», «Розвиток ІТ-індустрії – кращі практики», «Розвиток міста Тернопіль».

Паралельно, під час Форуму проходитиме виставка «Зроблено на Тернопіллі», де свої досягнення представлять аграрні та промислові підприємства області. Свій потенціал презентуватимуть й об’єднані територіальні громади області.

Ще одним заходом на інвестиційному форумі «Тернопільщина INVEST – 2019» буде засідання Міжнародного Трейд-клубу – організації, яка об’єднує співробітників з торгово-економічних питань майже 60-ти посольств іноземних держав і міжнародних організацій, акредитованих в Україні та сприятиме залученню іноземних інвестицій в економіку Тернопільської області. У перший день його учасники братимуть участь в панельних дискусія Форуму, а вже 24 травня відбудуться зустрічі в форматі В2В з підприємцями області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *