Важливо Кримінал Резонанс Тернопіль

Найменші клаптики землі Тернополя роздають направо і наліво, але тільки своїм

Біля готелю “Галичина” більше не можна залишити авто, так як, згідно з рішенням сесії Тернопільської міської ради, на цій ділянці тепер дозволено звести приватний будинок.

“Відвести земельну ділянки у власність площею до 0,0735га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Чумацька”,- йдеться в рішенні сесії міської ради.

Депутати міської ради двічі голосували за дозвіл на розробку проекту землеустрою і з другої спроби його погодили. Так само з другого разу народні обранці затверджували проект. Знайшлося лише 26 депутатів, які проголосували “За”. Тоді дозвіл на ділянку отримав Анатолій Васильович Дубінецький.

За дними видання, імовірно, саме його донька фігурує у декларації заступниці міського голови Тернополя Вікторії Остапчук. Якщо це не однофамільці, то Вікторія Остапчук винаймає житло у бухгалтерки з Кременця, батько якої й отримав від депутатів дозвіл забудувати парковку.

Минув рік. Жодних дій на ділянці Анатолій Дубінецький не розпочав. І, очевидно, не збирається. Адже ділянка належить не йому, а будівельній компанії…

Про те, що ділянка, яку рік тому віддали під житлову забудову, сьогодні належить приватній фірмі, журналісти “ТВ” дізналися через запит до Державного земельного кадастру. У відповіді вказано, що 0,0735 га землі тепер належать ТОВ “Капітал-інвестування”. Через публічний реєстр фізичних та юридичних осіб ми з’ясували, що це товариство створили нещодавно, шість місяців тому. І єдиним засновником та керівником є Тарас Кедик. Статутний капітал цього “свіжоспеченого” ТОВ – 1000 гривень. Тараса Кедика добре знають у міській раді. В 2018 році він, як фізична особа-підприємець, надавав послуги із закупівлі картингів та шин до них на майже мільйон гривень.

Видання стверджує, що знайомий Кедик і для родини міського голови Тернополя. Адже рідний брат дружини Сергія Віталійовича – Богдан Вербовий є співзасновником ТОВ “СІО” разом з ТОВ “Нова Генерація”, співвласником якої є Тарас Кедик. Тобто новий власник парковки і родич мера по лінії дружини – бізнес-партнери.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *