Культура Тернопіль

Нову скульптуру презентували сьогодні у Тернополі

Сьогодні на Алеї мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відкрили скульптуру “Мислитель Миколай”.

«Це магістерська робота Павла Гавраса, виконана під керівництвом  доцента кафедри образотворчого мистецтва, дизайну та методики їх навчання Романа Казимировича Вільгушинського», – розповіли в університеті.

Нова скульптура – це вже друга робота Павла Гавраса, адже він був співавтором скульптурної композиції “Лукаш і Мавка”.

У вітальному слові ректор ТНПУ висловив упевненість, що Алея мистецтв завдяки П.Гаврасу та усьому колективу мистецького факультету стане улюбленим місцем не лише викладачів і студентів, а й тернополян та гостей міста. Адміністрація університету сприятиме тому, щоб навесні алея стала справжньою оазою. А ще університет знайде можливість підтримувати творчі проєкти свого випускника Павла Гавраса і така співпраця буде плідною, цікавою і корисною для всіх.

Автору скульптури та науковому керівнику було вручено подяки та символічні подарунки, які засвідчують їхню причетність до єдиної натхненної, креативної, талановитої родини ТНПУ.

А тим часом нова скульптура наче притягувала до себе нових і нових глядачів, і ось уже в Тернополі з’явилася нова легенда: про своє найзаповітніше бажання напередодні важливих подій потрібно розповісти Мислителю Миколаю, і тоді… Тернополяни мають можливість самостійно перевірити цю чудову прикмету.

Також відбудеться заплановане запалення ілюмінації на живій ялинці, що росте перед головним корпусом університету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *