Область

Область знову у вогні

16 серпня о 14:08 у селі Бертники Монастириського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,5 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 19 ДПРЧ Управління. Під час гасіння пожежі врятовано1 житлову та 1 господарську будівлі.

О 18:08 у селі Гадинківці Гусятинського району виникла пожежа післяжнивних залишків на площі 2 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 22 ДПРП 10 ДПРЧ Управління із залученням допоміжної техніки місцевого фермерського господарства.

О 19:16 у селі Тустоголови Зборівського району виникла пожежа післяжнивних залишків на площі 500 м.кв. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 17 ДПРЧ Управління.

О 21:10 у селі Зелена Бучацького району виникла пожежа післяжнивних залишків на площі 3 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 9 ДПРЧ Управління.

О 23:20 у селі  Лисичники Заліщицького району виникла пожежа сміття та сухої трави на відкритій території на площі 200 м.кв. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 15 ДПРЧ Управління.

О 23:37  у місті Чортків на вул. Об’їзна виникла пожежа післяжнивних залишків на площі 2 га. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Пожежу ліквідовано черговим караулом 6 ДПРЧ Управління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *