Політика Тернопіль

Пастух може стати міністром. Якщо переможе Садовий

Кандидат в президенти Андрій Садовий почав ділитися своїми планами щодо представлення своїх кандидатур на ключові посади.

“Оксану Сироїд я пропонуватиму на посаду Генерального прокурора, а Тараса Пастуха – на міністра оборони”, – написав мер Львова у Твіттері.

Нагадаємо, що Пастух у 2014 році був обраний до Верховної  Ради від Тернополя. Член Комітету з питань національної безпеки та оборони Верховної Ради, голова підкомітету з питань ефективності використання бюджетних коштів.

Учасник бойових дій на Донбасі. Хоча Тарас Пастух переконував, що у разі обрання його народним депутатом не змінить військову службу на мандат, бо не гоже залишати побратимів на передовій.

Тарас Пастух декілька разів невдало брав участь у виборчих перегонах. Але, як і на мерських виборах 2010-ого, у 2012 році  опинився в аутсайдерах. В 2015 році програв вибори мера Тернополя свободівцю Сергію Надалу.

У доброчесності Тараса Пастуха ще у 2012 році мав великі сумніви громадський рух «Чесно». Кандидатів у народні депутати визначали за наступними критеріями: прозорість задекларованих доходів і майна та їх відповідність способу життя. Ще тоді попри відносно незначні доходи (а Тарас Пастух на той час обіймав посаду гендиректора пивзаводу «Опілля») він придбав і земельну ділянку, і житловий будинок, і авто за 300 тисяч гривень. Активісти руху «Чесно» дійшли висновку, що задекларовані доходи Пастуха не відповідали його справжнім доходам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *