Кримінал Резонанс Тернопіль

Пасинок міліцейського генерала ще під арештом, але вже під домашнім

У Тернополі внесли заставу за водія, який збив пішохода на проспекті Злуки. Тепер підозрюваний, замість того, щоб бути під слідством – перебуває під домашнім арештом. Нагадаємо, розмір застави становив 501 тисячу гривень. Гроші внесли ще минулого тижня.

Прес-секретар обласної прокуратури Леся Гурецька каже, відповідне рішення передбачає ряд зобов’язань. Зокрема, тепер підозрюваний повинен носити електронний браслет та здати слідчому закордонний паспорт. Також він має за першою ж вимогою з’являтись до слідчого, прокурора чи суду.

Батьки загиблого хлопця досі не можуть пробачити підозрюваного у ДТП. Кажуть, він має відповідати за скоєне, відтак рішенням суду не задоволені.

Тим часом активісти, які підтримують батьків загиблого, наголошують, до такого були готові. Керівник тернопільського осередку “Автомайдан” Юлія Гасюк каже, для того захисники підсудного і вимагали для Перегінця домашній арешт. “Тому коли ми почули, що визначено розмір застави, ми не здивувались і розуміли, що застава буде внесена.
“Сьогодні він уже вдома, в той час як Олега вже немає”, каже Юлія Гасюк. Надалі “автомайданівці” продовжуватимуть слідкувати за перебігом справи. Усі анонси судових засідань будуть оприлюднювати в соцмережах.

Нагадаємо, смертельне ДТП трапилось на проспекті Злуки 29 грудня. Під колеса авто потрапив 27-річний Олег Ломачинський. Чоловік переходив дорогу на нерегульованому освітленому пішохідному переході. Травми потерпілого виявилися несумісними з життям. Він помер у лікарні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *