Важливо Резонанс Тернопіль

Повідомляти тернополян про ремонти та аварії буде сіті-бот «Назар»

Як повідомила пресслужба Тернопільської міської ради, в обласному центрі незабаром запрацює новий канал комунікації — сіті-бот «Назар», з допомогою якого тернополяни зможуть отримувати повідомлення про планові та аварійні відключення в електромережах та мережах водопостачання й опалення за конкретними адресами, пише Україна молода
Також можна буде дізнатися про заплановані ремонти дворів та прибудинкових територій, чи й надіслати через «пана бота» оперативне повідомлення про аварійну ситуацію у будинку чи квартирі.
Розсилку здійснюватимуть через такі відомі інструменти, як Viber, Telegram та Facebook.
«Назар» — перший в Україні CityBot у сфері житлово-комунального господарства, що є частиною системи відкритих даних.
Проект реалізований командою лабораторії відкритих даних OpenDataLab (https://opendatalab.pro/) і вийшов у фінал національного конкурсу Open Data Challenge 2019, що проводився за підтримки Державного агентства з питань електронного урядування України та низки зарубіжних партнерів.
Наразі міський голова Тернополя Сергій Надал спільно з командою ІТ-сервісу підписав відповідний меморандум щодо впровадження новації для тернополян уже цієї осені. Першим містом України, де запрацював такий сервіс, став наприкінці минулого року Маріуполь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *