Область Політика

Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків поговорять в ОДА

Міжрегіональний захід, мета якого провести навчання з підвищення фахового рівня щодо питань локалізації політики забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, відбувається сьогодні, 10 жовтня, в облдержадміністрації. Привітала учасників навчального семінару заступниця голови Тернопільської ОДА Світлана Беспоповцева.

“Надзвичайно приємно вітати вас усіх на Тернопільщині. Сьогодні ми говоримо про гендерну рівність і я є представником впровадженої гендерної політики у вищому керівництві обласної державної адміністрації”, – наголосила Світлана Беспоповцева.

Вона зазначила, що в області приділяється велика увага впровадженню гендерної політики та гендерної рівності. І навела такі приклади:

* що стосується державної служби, то з 405 працівників обласної державної адміністрації 72% становлять жінки.
* З 17 голів районних державних адміністрацій – 3 жінки.
* В державі триває реформа децентралізації. В нас уже утворено й успішно діють 42 громади. Серед голів ОТГ також 5 жінок і 30% депутатського корпусу – жінки.

“Зараз уже всім зрозуміло, що той стереотип, який був колись про жінку як берегиню домашнього вогнища, повністю розвіяний. Адже поряд з домашніми справами ми встигаємо ще й працювати на роботі й гідно виконувати свої посадові обов’язки. Про це також свідчить статистика, яка підтверджує, що кількість жінок на керівних посадах збільшується і вони є досить успішними”, – резюмувала заступниця голови ОДА й побажала учасниками семінару вдалої й плідної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *