Культура Тернопіль

Прокурори нагороджували студентів

Переможців конкурсу студентських творчих робіт нагородили у прокуратурі Тернопільської області

Сьогодні, 30 січня 2019 року, у прокуратурі Тернопільської області відбулось нагородження переможців другого щорічного конкурсу творчих робіт на теми прокурорсько-слідчої діяльності, організованого Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти і науки України в рамках спільного наказу від 13.10 2017 р.
У заході взяли участь перший заступник прокурора області Микола Голомша, начальник управління прокуратури області Олег Маслюк, прокурор відділу управління прокуратури області Наталія Штурма та студенти Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола і Тернопільського національного економічного університету.
Микола Голомша подякував усім учасникам конкурсу «10 кроків прокурора до подолання корупції».
«Нам дуже цікавою є думка та конструктивна критика з боку людей, які не працюють в нашій системі, щодо недоліків у прокурорській роботі і реальні шляхи вирішення проблем. Ви, як майбутні юристи, наші колеги, не заангажовано та щиро можете сказати, що потрібно змінити, і як це зробити творчо та креативно» – звернувся до студентів Микола Ярославович.
Саме креативність та можливість реального втілення ідей учасників конкурсу була критерієм оцінювання робіт та визначення переможців.
Отож, дипломами переможців конкурсу нагороджені студентка Тернопільського національного економічного університету Неля Гумницька, студенти Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола Ірина Качунь та Володимир Кіцану. Ще 14 юнаків і дівчат отримали дипломи учасників конкурсу «10 кроків прокурора до подолання корупції». Це – Олена Благуляк, Василь Рапата, Катерина Волощук, Галина Різник, Тетяна Лисаненко, Анастасія Рівна, Софія Зайченко, Юлія Войтишин та Марія Білецька, Наталія Гамуга, Юлія Гурзель, Дмитро Білокур, Ірина Попик, Назарій Цимбалістий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *