Важливо Область Політика Тернопіль

Ще два райони отримали керівників адміністрацій

На засіданні уряду 20 травня погоджено кандидатури Сергія Рудяка та Ярослава Матвійчука на посади голів відповідно Зборівської та Тернопільської РДА.

Перший кандидат – земляк Володимира Труша. Деякі тернопільські видання навіть “охрестили” його родичем намісника Зеленського. Працює на рядовій посаді в структурі Держгеокадастру Івано-Франківської області. Жодного стосунку до Зборівського району немає.

Зі сторінки у соціальних мережах відомо, що Сергій Рудяк проживає в місті Івано-Франківськ, одружений, має малолітню дочку, любить збирати гриби, ловити рибу та подорожувати.

З декларації як кандидата на посаду Зборівської РДА відомо, що Рудяк Сергій Васильович зареєстрований у селищі Угорники, що неподалік Івано-Франківська.

За основним місцем роботи в Головному управлінні Держгеокадастру в Івано-Франківській області Сергій Васильович заробив за 2019 рік небагато – 163 тисячі 729 гривень, це по 13 тисяч 644 гривні в місяць, його дружина, працюючи в ТОВ “Науково-виробниче об’єднання геогруп” отримала за рік всього – 13415 гривень.

Не декларує майбутній голова Зборівської РДА ні готівкових коштів, ні рахунків у банках, ні машин та навіть житла.

Натомість Ярослав Матвійчук – місцевий кадр. Щоправда, виходець з міліції. Працював на керівних посадах в різних міліцейських підрозділах, був начальником лінійного відділу на станції Тернопіль Управління Міністерства внутрішніх справ України на Львівській залізниці. Зараз отримує відомчу пенсію. Останні роки працював заступником керівника з безпеки на Мишковицькому спиртзаводі.

 

Зрозуміло, що обоє кадрів, які пропонуються для призначення Зеленським, жодних соціальних ліфтів не проходили, а потрапляють виключно за протекцією.

Зауважимо, що позитивні висновки Кабміну на призначення головами РДА мають 7 кандидатів. Можливо, тепер Офіс Президента “розродиться” розпорядженнями про призначення і таким чином завершить формування районної вертикалі влади на Тернопільщині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *