Важливо Область

Ще в одній громаді адміністративні послуги стануть доступнішими для населення

На Тернопільщині 27 листопада у Козлівській об’єднаній територіальній громаді за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» розпочав роботу новий Центр надання адміністративних послуг.

Жителі громади та району отримуватимуть 90 адміністративних послуг, серед яких реєстрація місця проживання та актів цивільного стану, реєстрація земельних ділянок, нотаріальні та соціальні послуги.

Центр надання адміністративних послуг Козлівської ОТГ створено за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, співфінансування з місцевого бюджету та фінансової підтримки Програми «U-LEAD  з Європою».

Козлівська ОТГ отримала від Програми «U-LEAD  з Європою»  сучасні офісні меблі, комп’ютерну техніку та програмне забезпечення з системою електронного документообігу. Також для громади було розроблено дизайн-проект  приміщення та надано інституційну допомогу у створенні ЦНАПу.

Всі працівники Центру пройшли 5-ти модульний комплекс семінарів з підвищення кваліфікації, розроблений українськими, шведськими та естонськими експертами Програми.

Роботу ЦНАПу забезпечуватимуть 4 штатні працівники та 1 адміністратор з віддаленим робочим місцем. У приміщенні Центру створено зону очікування, зону прийому громадян, бек-офіс та кімнату для персоналу. ЦНАП обладнано пандусом для осіб з обмеженими можливостями та куточком для дітей.

Козлівський ЦНАП став першим в Тернопільській області, для створення якого залучалися кошти Державного фонду регіонального розвитку, додає Тернопільський центр розвитку місцевого самоврядування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *