Важливо Тернопіль

Що вирішуватимуть депутати області на черговій сесії?

20 серпня о 10.00 – шосте пленарне засідання чотирнадцятої сесії Тернопільської обласної ради 

Відповідне розпорядження підписав голова обласної ради Віктор Овчарук. У ньому йдеться:

“1. Відповідно  до частин четвертої та десятої статті 46 Закону України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні»  провести 20 серпня 2020  року о 10.00 годині в приміщенні конференцзали Тернопільської обласної ради шосте пленарне засідання чотирнадцятої  сесії Тернопільської обласної ради шостого скликання.

2. На розгляд шостого пленарного засідання чотирнадцятої сесії Тернопільської обласної ради винести наступні питання:

2.1. Про затвердження фінансових планів комунальних некомерційних підприємств – об’єктів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області.

2.2. Про ситуацію, яка склалася в Тернопільській області у зв’язку  з віднесенням міста Тернополя до «червоної зони» за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19 і суспільно-політичну ситуацію зумовлену діяльністю Кабінету Міністрів України та інших органів центральної влади в умовах оголошеного карантину.

2.3. Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України щодо підтримки заяви Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій у зв’язку зі звинуваченнями МОЗ у поширенні COVID-19 у західних областях України та розслідування фактів тиску та переслідування священнослужителів УГКЦ посадовцями Тернопільської ОДА.

2.4.Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Володимира Зеленського та Генерального прокурора Ірини Венедіктової з приводу неприпустимості використання правоохоронних органів для політичного тиску на Православну Церкву України, її кліриків та вірян.

2.5. Інші питання поточної роботи Тернопільської обласної ради.

3. На шосте пленарне засідання чотирнадцятої сесії Тернопільської обласної ради шостого скликання запросити:

 – голову і заступників голови Тернопільської обласної державної адміністрації;

–   народних депутатів України, обраних від Тернопільської області;

–   керівників правоохоронних органів Тернопільської області;

– голів районних рад, Бережанського, Кременецького, Тернопільського, Чортківського  міських голів, голів районних державних адміністрацій;

– керівників структурних підрозділів Тернопільської обласної державної адміністрації.

4. Управлінню охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації (Богайчуку В.Г.), управлінню майнового комплексу Тернопільської обласної ради (Слободяну І.Т.) у день проведення шостого пленарного засідання чотирнадцятої сесії Тернопільської обласної ради шостого скликання 20 серпня 2020 року забезпечити здійснення таких заходів:

4.1. Організувати проведення температурного скринінгу при вході в приміщення адміністративного будинку Тернопільської обласної ради. У випадку виявлення особи з підвищеною температурою та іншими ознаками ГРВІ не допускати таких осіб у приміщення адмінбудинку Тернопільської обласної ради. За необхідності організувати надання необхідної медичної допомоги.

4.2. Забезпечити чергування кваліфікованих медичних працівників в приміщенні  конференцзали Тернопільської обласної ради.

4.3. Розмістити в  приміщенні адмінбудинку Тернопільської обласної ради необхідні дезинфікуючі засоби.

4.4. До приміщення будівлі конференцзали Тернопільської обласної ради допускати лише депутатів і працівників виконавчого апарату Тернопільської обласної ради, представників Тернопільської обласної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів Тернопільської обласної державної адміністрації, запрошених. Допуск до конференцзали Тернопільської обласної ради представників засобів масової  інформації та інших осіб здійснювати за умови їх попередньої реєстрації у виконавчому апараті Тернопільської обласної ради .

5. У зв’язку з реалізацією заходів щодо запобігання поширенню інфекції  Covid – 19 обмежити відвідування громадянами шостого пленарного засідання чотирнадцятої сесії Тернопільської обласної ради  20 серпня 2020 року”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *