Важливо Область Тернопіль

Сьогодні стартує перерахунок субсидій на літній період

Відтак деяким жителям краю необхідно звернутися до місцевих управлінь соціального захисту населення ОДА з документами задля поновлення субсидії.

Загалом жителям краю повинні перерахувати субсидії автоматично. Однак якщо в родині відбулися певні зміни, які можуть впливати на призначення субсидій, потрібно звернутися до управлінь соцзахисту, – зазначив директор департаменту соціального захисту населення ОДА Вадим Боярський. «Зокрема автоматично субсидії буде перераховано тим субсидіантам, які зверталися з 1 січня 2019 року. Якщо ж вам субсидію призначали на комісії на опалювальний період, і знову потребуєте її, то потрібно звернутися ще раз».

Кількість користувачів субсидій влітку значно менша, ніж у зимовий період, – кажуть фахівці. Додамо, упродовж цього опалювального періоду субсидіями на Тернопільщині користувалося 119  000 домогосподарств, це удвічі менше, ніж минулого року. Скоротилася кількість субсидіантів на Тернопільщині в основному через зміни у програмі призначення. Щодо наступного опалювального періоду, то субсидії теж діятимуть. Однак як і кому їх призначатимуть, наразі не відомо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *