Культура Область Тернопіль

Сьогодні вшановують чергову річницю перепоховання Тараса Шевченка

Віддати шану видатному синові України Тарасу Григоровичу Шевченку, помолитися та покласти квіти до його пам’ятника у Тернополі зібралися представники влади, духовенства та громадськості.

Сьогодні, 22 травня 2019 року, в день 158-ї річниці перепоховання Кобзаря на українській землі, Україна та світ знову згадує Великого Пророка України – Тараса Григоровича Шевченка. Помер 47-річний Великий Українець у Санкт-Петербурзі, де його спочатку і поховали. Але друзі Тараса Григоровича Шевченка виконали його «Заповіт»: «Як умру, то поховайте мене на могилі серед степу широкого на Вкраїні милій…». Українська земля прийняла свого сина. Сина, який благословив Україну на волю, свободу та незалежність. Його внесок у розвиток української літератури та мистецтва – неоціненний.

«Тарас Шевченко палко любив Україну і присвятив їй свою творчість, а життя – українському народу. Він мріяв, щоб наша держава стала незалежною і суверенною, шанувалася рідна мова, історія та звичаї, – наголосив очільник області Степана Барна. – На прикладі Кобзаря виховувалося не одне покоління борців за справедливість, волю та незалежність України. Сьогодні ми продовжуємо виконувати його заповіт, відстоюючи наші цінності. Вірю, що Україна переможе!».

Під час заходу голова ТОДА Степан Барна вручив державні нагороди та відзнаки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *