Важливо Політика Тернопіль

Степан Барна подав у відставку

На своїй сторінці у Фейсбук Степан Барна опублікував відео, у якому розповів, що вчора зустрівся з Петром Порошенком і , як і багато людей, які разом розбудовували державу, написав заяву на звільнення відповідно до закону України про місцеві державні адміністрації.

– Для мене важливий перехідний період. Ті напрацювання, які ми зробили з Петром Порошенком і Володимиром Гройсманом дали можливість області розвиватись. У 2014 році ми стартували з 1 мільярда 100 мільйонів гривень, а вже в 2018 році дійшли до показника майже 4 мільярдів гривень. Цей рік закінчимо з 5 мільярдами. Це говорить проте, що ми маємо умови для розвитку області та України, – сказав Степан Барна .

А ще заявив про готовність допомогти своєму наступнику.

– Інавгурація Володимира Зеленського дає йому квоту довіри у реалізації державної політики, в тому числі в Тернопільської області. Маю надію, що новообраний президент швидко організує процес призначення голів ОДА. В цей час беру на себе зобов’язання максимально допомагати новопризначеному голові у питання розвитку області. Цей період важливий, аби не зупинити розпочаті реформи: медицини освіти. Тому призначити нового голову ОДА надзвичайно важливо, бо незабаром жнива, реформа медицина, навчальний рік і опалювальний сезон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *