Резонанс Тернопіль

Страсті за McDonalds-ом

Компанія McDonalds прийняла рішення розпочати діяльність у місті Тернополі – на майдані Перемоги, на місці танка. Відкрити його планують 28 серпня.  Спочатку робітники демонтували біг-борди, зробили розмітку території, обгородили її – роботи ведуться майже цілодобово. 

Неоднозначна думка спостерігається серед користувачів соціальних мереж: від відвертих прихильників до “упертих” противників. Звідки ж ідея розміщення цього закладу на виїзді з міста у сторону Львова? З одного боку – велика кількість студентів економічного та педагогічного університетів як потенційних клієнтів, але біля цих вузів уже працює місцева мережа швидкого харчування “MoBurger” (чи це пілотний проект цього ж McDonalds-а?). А можливо просто вигідне місце розташування і незайнята ділянка – до цього вже доклала руку Тернопільська міськрада, яка змінила схему руху, зробила прямий доступ до цього “острівця”, перекривши для проїзду частину дороги зі сторони торгового комплексу.

Отже McDonalds цікавиться нашим містом вже давно – планує, організовує, проекту, будує, і, можливо, навіть буде працювати…  Відтак у нашому місті незабаром з’явиться заклад міжнародної компанії-лідера у галузі швидкого обслуговування. «Ми цінуємо, що світові компанії інвестують у розвиток Тернополя, адже такі кроки допоможуть нашому місту ставати більш привабливим для туристів та покращити діловий клімат, окрім того, це також нові робочі місця для самих мешканців і нові надходження у бюджет міста», – зазначає очільник Тернополя Сергій Надал.

Поживемо – побачимо…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *