Важливо Кримінал Резонанс Тернопіль

Суд призначив півмільйонну заставу винуватцю резонансної смертельної аварії на вул. Злуки

Колегія суддів призначила півмільйона гривень застави підозрюваному в аварії сталась напередодні нового року в Тернополі.

Колегія суддів Тернопільського апеляційного суду частково задовольнила апеляційну скаргу захисника підозрюваного Ярослава П. на ухвалу слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду від 31 грудня 2018 року щодо обраної його підзахисному міри запобіжного заходу – взяття під варту без визначення розміру застави.  Про це повідомили у прес-службі Тернопільського апеляційного суду.

Органом досудового розслідування Ярослав П. підозрюється у скоєнні аварії, що сталась опівночі, 29 грудня 2018 року, на проспекті Злуки у Тернополі. Як встановлено, 27-річний підозрюваний, керуючи автомобілем “Тойота”, на нерегульованому пішохідному переході смертельно травмував 27-річний Олега Л.

Винуватець аварії з місця пригоди не втік, а дочекався приїзду патрульної поліції та карети швидкої допомоги, пройшов перевірку на вміст алкоголю. У суді підозрюваний розповів, що Олега добре знав і дружив із ним, оскільки той працював на його приватному підприємстві, щиро вибачився перед батьками.

Заслухавши суддю доповідача, доводи підозрюваного та його захисників, прокурора, колегія суддів частково задовольнила апеляційну скаргу Ярослава П. , визначивши розмір застави у сумі 501 тис. 381 грн. У випадку внесення коштів на підозрюваного покладаються певні обов’язки:

за першою вимогою з’являтись до слідчого, прокурора та суду;
без дозволу слідчого, прокурора або суду не відлучатись із населеного пункту, де він проживає;
утримуватись від спілкування зі свідками та експертами у даному провадженні;
здати слідчому на зберігання паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
носити електронний засіб контролю.

Ухвала є остаточною і оскарженню не підлягає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *