Кримінал Область Резонанс

Священика підозрюють у крадіжці з церкви

Священника УПЦ московського патріархату підозрюють у викраденні частинки головної християнської реліквії – Животворного Хреста Господнього. Того самого, на якому був розп’ятий Ісус Христос.

   Як відомо, та частинка зберігалася на Тернопільщині у храмі Святого Георгія Побідоносця села Бриків Шумського району. При проведенні інвентаризації майна та при огляді металевого Хреста, парафіяни церкви виявили відсутність у ньому тієї святої частинки.

   Що цікаво, на звороті видно сліди відкриття та запаювання капсули, де має зберігатися Животворний Хрест Господній. А ключі від храму зберігалися лише у священика УПЦ МП митр. прот. Віктора Семеновича Омельчука. Він і є ймовірно підозрюваною особою.

   Для християн з усього світу вказана реліквія має величезну цінність, адже нерозривно пов’язана з історією та вірою. За легендами вона допомогла одужати не одній людині та творила різні дива на землі. Це слід Бога, залишений для людей.

   Враховуючи значимість реліквії для громади, церкви та держави в цілому, парафіяльна рада звернулася у поліцію, адже необхідно якомога швидше розшукати винних осіб та притягнути їх до відповідальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *