Важливо Тернопіль

Тернопіль визначився із переможницею конкурсу краси

Корону “Міс Тернопіль 2019” отримала 17-річна красуня — майбутній менеджер соціокультурної діяльності. Студентка першого курсу юридичного факультету ТНЕУ Яна Козіцька (№2) виборола перемогу у 10-му ювілейному конкурсі краси «Міс Тернопіль 2019», де за корону змагалися 16 учасниць віком 16-22 роки.

Коли оголосили ім’я першої красуні Тернополя, дівчина не тямила себе від щастя, на обличчі з’явились сльози щастя та щирого подиву. Яна зізнається — до останнього не вірила, що переможницею стане саме вона, хоч і мріяла почути це.

Тепер дівчина готуватиметься до всеукраїнського конкурсу «Міс Україна 2019», де вона представлятиме наше місто.

Обирали найфайнішу дівчину Тернополя 29 березня в обласному драмтеатрі ім. Т. Шевченка. Красуні з’являлися на сцені у п’яти образах — однакових блакитних костюмах, коктейльних сукнях, у шкіряному одязі, в купальниках та вечірніх сукнях. Кожен їх вихід супроводжувався гучними оплесками, адже підтримати своїх фавориток прийшла велика кількість людей — у залі ніде було яблуку впасти.

Журі також обрало володарку титулу Першої віце-міс Тернополя — нею стала учасниця під № 1 Юля Мосейко. А конкурсантка №16, Олександра Казимирик, отримала стрічку Другої віце-міс Тернопіль.

Глядачі ж в залі обрали «Міс глядацьких симпатій», шляхом збору коштів у спеціальні скриньки, що були розміщені у фойє. Почесне звання та любов публіки завоювала учасниця № 9 Наталія Віцента. А гроші, якими «голосували», підуть на благодійність — їх передадуть дітям з особливими потребами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *