Культура Резонанс Тернопіль

Тернопільські школярі можуть з 1 вересня вивчати новий предмет

Петиція про освітню програму для дітей «Основи сім’ї» набрала 314 підписів із 300 необхідних.

Сьогодні, 23 серпня, на сайті “Єдиної системи місцевих петицій”, з’явилася відповідь міського голови Тернополя Сергія Надала. – Доводимо до вашого відома, що електронна петиція «Освітня програма дітей «Основи здоров’я» керуючись Законами України «Про звернення громадян» та «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядком розгляду електронних петицій, затвердженим розпорядженням міського голови від 01.10.2015 р. №291, враховуючи рішення Тернопільської міської ради від 16.03.2018 року за №7/23/159 «Про звернення щодо виділення додаткових коштів державної субвенції закладам освіти» розглянута та набрала необхідну кількість голосів. Управління освіти та науки підготувало проект рішення виконавчого комітету, яке буде розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету ТМР, – відповів міський голова.

Нагадаємо, петицію Освітня програма для дітей «Основи сім’ї» зареєстрували 18 липня цього року. “Сучасна сім’я як соціальний інститут супроводжується тривожними ознаками її дезорганізації – збільшенням кількості розлучень, сімейно-побутових конфліктів, саме тому пропонуємо впровадити у 10-11 класах закладів загальної середньої освіти м. Тернополя програму затверджену Міністерством освіти України «Основи сім’ї», а саме:  – введення у закладах загальної середньої освіти м. Тернополя предмету/курсу/факультативу «Основи сім’ї», що сприятиме продуктивності та якості виховної роботи, та стане корисним для саморозвитку батьків; має допомогти учням збагнути сутність та цінність шлюбу, сім’ї, батьківства, подружніх і батьківсько-дитячих відносин, розкрити можливості й передумови для реалізації ними своїх прагнень та інтересів у житті, набуття громадських якостей.

У листопаді 2018 року програма «Основи сім’ї» отримала схвалення Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки та рекомендована для викладання у 10-11 класах закладів загальної середньої освіти.  10-11 травня пройшло підготовче навчання 85 педагогів міста Тернополя та області. Педагоги радо зустріли нову програму та залишили низку схвальних відгуків щодо впровадження програми у своїх школах”, – йшлося у тексті петиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *