Важливо Кримінал Тернопіль

Цілі вистави розігрують шахраї, щоб вкрасти ваші гроші

Краяни продовжують мало не щодня потерпати від шахрайств. Найбільше афер зафіксовано від переказів коштів на банківську картку. Зручна система не вбереже гроші клієнтів, якщо ті повідомляють про себе усю інформацію незнайомцям.
Тернополянка продавала автокрісло на сайті оголошень в мережі інтернет. Покупець знайшовся швидко, попросив реквізити на оплату. Продавець погодилася, надала номер банківської  картки. Вже через декілька хвилин пролунав новий дзвінок. Абонент представився працівником банку та повідомив, що на рахунок жінки поступили кошти, однак через встановлений ліміт щодо сплати карткою онлайн зарахувати їх на рахунок не вдається. Тому слід провести певні операції. Слідуючи вказівкам шахрая, жінка повідомила різні дані про рахунок та номери мобільних. Як результат,  смс-повідомлення замість зарахування грошей,  поінформувало про зняття усього залишку – 6000 гривень.
Вкотре нагадуємо – торгуйте та купуйте в інтернеті безпечно. Пам’ятайте, що будь-які фінансові операції, які пропонують провести невідомі у телефонному режимі  – це шахрайські схеми!
 Не довіряйте незнайомцям свої рахунки, продавайте наложеним платежем, а при зустрічі краще одразу отримати готівку за товар, або ж одразу перевірити чи зараховані гроші на картку. Не довіряйте смс повідомленням!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *