Область Політика Резонанс

У Коропці, попри всі нарікання, не вдалося позбавити повноважень голову ОТГ

У селищі Коропець, що в Монастириському районі на Тернопільщині, сьогодні відбулася сесія Коропецької ОТГ, в якій єдиним питанням порядку денного було голосування за припинення повноважень її голови Володимира Мельника, якого люди звинувачують у безгосподарницькій діяльності, розкраданні бюджетних коштів та невідповідність займаній посаді через кримінальне минуле. Однак, депутати пішли проти волі громади.

Так, за результатами, що їх оголосила лічильна комісія, із 20 присутніх депутатів лише 9 проголосували за звільнення голови ОТГ, 6 – проти, а 5 – утримались. Відтак, Володимир Мельник і далі залишається на посаді.

Та пустити на самотік дану ситуацію не дадуть ані активісти, ані місцеві жителі, яким лише нещодавно «відкрили очі» на корупційні та протиправні діяння голови Коропецької ОТГ. І хоч відкликати Володимира Мельника не вдалося з першого разу, ініціативна група не опускає рук і обіцяє «план Б».

— Хто були ці люди, які були проти звільнення голови, ми всі прекрасно знаємо — це були ті, які працюють селищній раді, люди які задіяні в корупційних схемах, люди, яким він дав землю і з якими перебуває в особистих дружніх стосунках, — каже місцева активістка Світлана Дрозд. — Що сьогодні сталося — селищна рада протиставила себе громаді, тож процес буде довшим, ніж ми сподівалися. Тим не менше, ми працюватимемо над цим питанням надалі.

Що цікаво, жодна людина, маючи таку можливість, не виступила сьогодні на захист голови ОТГ, та й сам він, коли йому надали слово, себе не захищав. А все тому, кажуть представники ініціативної групи, що він знав наперед результати майбутнього голосування — люди, які проголосували «проти» були підготовлені, тож голові ОТГ навіть не треба було переконувати громаду у своїй правоті чи невинуватості, що йому обґрунтовано закидають.

На сесію ж прийшла велика кількість мешканців села. Ще близько двох сотень дивились пряму трансляцію на сторінці спільноти «Коропець-ІНФО», у соцмережі «Фейсбук». Справжньою ж оцінкою всього, що відбувалося сьогодні, вважають коропчани, були крики «Ганьба!» після оголошення результатів голосування депутатів.

«Це просто доказ того, яка система гнила і люди, які в ній знаходяться. Дуже огидно від того що верхівка влади в Коропці не готова взяти на себе відповідальність за зміни і думають тільки про себе, це дуже сумно», — пише у коментарях під відео Софія Задорожна.

Також багато слів підтримки отримали представники громади, які не побоялися підняти питання щодо відкликання Володимира Мельника.

«Такі люди як представники Коропецької громади в Тернопільській обл. повинні бути у владі і при владі — щирі, відкриті, справедливі, розумні … Словом “золото нашої української нації”. Це молоде покоління, яке кидає виклик брутальній, злочинній, корупційній системі, яка годується вибірковим VIP-кормом недоторканості та під покровом найвищого керівництва нашої держави. Їм є на кого рівнятися, вони мають з кого брати приклад і програна битва – це ще не програна війна!Дякуємо Вам і громаді, яка сказала своє слово, перше слово —ГАНЬБА!», — коментує побачене Іра Ванат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *