Важливо Область Резонанс Тернопіль

У політехнічному університеті готуються до виборів ректора

У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя відбудуться вибори нового ректора.

Про це повідомляють у самому закладі вищої освіти. Так, з цього приводу нещодавно в стінах тернопільського ЗВО відбулося засідання Організаційного комітету.

Під час засідання обрали голову (Митника М.М.), її заступника (Крамар Г.М.) та секретаря (Гарасимчук Н.М.) Організаційного комітету з проведення виборів ректора ТНТУ ім.І.Пулюя; обговорили питання створення виборчих дільниць та дільничних виборчих комісій тощо.

Також відбулося засідання виборчої комісії з проведення виборів ректора ТНТУ ім.І.Пулюя, на якій обрали голову (Дячука С.Ф.), її заступника (Рогатинського Р.М.) та секретаря (Митник У.М.).

Окрім того, стало відомо, що в тернопільському ЗВО до 12 червня цього року будуть організовані вибори представників для подальшої участі у виборах власне ректора. А вже 19 червня стане відомо, хто матиме право голосувати на виборах ректора Тернопільського технічного університету.

Зазначимо, що з 2007 року і до сьогодні Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя очолює Петро Ясній – вчений в галузі механіки деформованого твердого тіла, механіки руйнування, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *