Резонанс Тернопіль

У Тернополі презентували Біблійний сад з Манною небесною

15 квітня, в рамках відзначення 79-ої річниці від дня заснування Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, очільник Тернополя Сергій Надал, голови ОДА Степан Барна та обласної ради Віктор Овчарук та ректор університету Богдан Буяк взяли участь в урочистому відкритті унікального Біблійного саду ТНПУ.

Під час заходу на території університету відбулося висадження понад 15-ти одиниць зелених насаджень та символічного дубу із села Моринці, де народився Тарас Шевченко. Також в рамках святкування, студенти спільно з викладачами та духовенством освятили пам’ятник Біблії і заклали капсулу часу для прийдешніх поколінь.

«Сьогоднішній день є дуже символічним для Тернополя, адже саме 15 квітня ми відзначаємо день першої писемної згадки про місто, в цей день ми святкуємо день створення університету і саме сьогодні, напередодні Великодня, ми закладаємо Біблійний сад, – відзначає Сергій Надал. – Я висловлюю вдячність ректору, викладачам і студентам університету за цю ініціативу та за усі ті добрі справи, які Ви робите не лише на благо університету, а й заради розвитку міста. І я впевнений, що цей Біблійний сад стане справжньою окрасою для Тернополя та ще одним місцем духовного розвитку як студентів педагогічного університету, так і усіх тернополян».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *