Спорт Тернопіль

У Тернополі пройшов турнір з вільної боротьби

1-2 травня у спортивному залі ТНПУ імені В. Гнатюка відбувся Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед молодших юнаків і дівчат, пам’яті майстрів спорту Михайла Боровкова та Валерія Геращенка.
В змаганнях взяли участь 13 команд з Тернополя, Вишнівця, Збаража, Шумська, Львова, Снятина, Будилова, Хмельницького, Бердянська, Краматорська та з Білорусі, загалом понад 100 учасників.
В особистому заліку чемпіонами і призерами стали:
2009-2010 р.н.
23 кг:
І – Казмірук Олексій (Хмельницький)
ІІ – Завадський Микита (Білорусь)
ІІІ – Модна Мартіна (Збараж)
ІІІ – Рабський Юрій (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
25 кг:
І – Максимчук Матвій (Бердянськ)
ІІ – Ткач Віталій (Збараж)
ІІІ – Левчук Роман (Збараж, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Пронак Максим (Хмельницький)
27 кг:
І – Смакула Олександр (Збараж, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІ – Максимчук Іван (Збараж)
ІІІ – Юнь Олександр (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
29 кг:
І – Черніюк Микита (Хмельницький)
ІІ – Ранецький Євген (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Бак Станіслав (Вишнівець)
32 кг:
І – Крайняк Артур (Хмельницький)
ІІ – Гуска Назар (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Захарків Ігор (Збараж)
ІІІ – Плесюк Дмитро (Збараж)

Дівчата 2004-2006 р.н.
43-46 кг
І – Кондратенко Катерина (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІ – Кондратенко Вероніка (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІІ – Мельник Катерина (Збараж)
ІІІ – Коваль Софія (Краматорськ)

Юнаки 2004-2006 р.н
32 кг:
І – Максимчук Богдан (Бердянськ)
ІІ – Драбюк Тарас (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІІ – Баньковський Назар (Збараж)
ІІІ – Вінтонович Ілля (Збараж)
35 кг:
І – Овсюк Артем (Хмельницький)
ІІ – Бовтун Назар (Збараж)
ІІІ – Швидкий Вадим (Збараж)
ІІІ – Рай Ярослав (Білорусь)
38 кг:
І – Хариш Влад (Збараж)
ІІ – Мартюшев Артем (Бердянськ)
ІІІ – Лискан Микита (Бердянськ)
ІІІ – Бедрак Володимир (Хмельницький)
41 кг:
І – Пронак Роман (Хмельницький)
ІІ – Закарлюка Артем (Краматорськ)
ІІІ – Догон Роман (Збараж)
ІІІ – Костащук Святослав (Будилів)
44 кг:
І – Цар Арсен (Збараж)
ІІ – Олексюк Михайло (Будилів)
ІІІ – Борсук Остап (Збараж)
47 кг:
І – Ковальчук Дмитро (Хмельницький)
ІІ – Косач Богдан (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІІ – Абабій Денис (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
57 кг:
І – Беліченко Юрій (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІ – Кріль Андрій (Львів)
ІІІ – Кулаков Олексій (Білорусь)
ІІІ – Габбасов Ербол (Краматорськ)
62 кг:
І – Подолянюк Сергій (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІ – Рожко Михайло (Будилів)
ІІІ – Григоращук Вадим (Будилів)
75 кг:
І – Дедів Давид (Тернопіль, КДЮСШ № 1)
ІІ – Руденко Річард (Тернопіль, ОДЮСШ з ЛВС)
ІІІ – Лисняк Ярослав (Бердянськ)
ІІІ – Фроляк Іван (Будилів)
85 кг:
І – Рогоза Олександр (Краматорськ)
ІІ – Степчук Володимир (Шумськ)
ІІІ – Степанюк Олег (Будилів)
ІІІ – Микитенко Богдан (Краматорськ)
Ці змагання були одним із етапів підготовки юних спортсменів до чемпіонату України серед молодших юнаків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *