Політика

“Україна – це ми, а не ті, що верещать і розколюють Україну”. Олег Барна про силовий розгін протесту

– Мамо, мамо, а Івась б’ється!
– Нехай б’ється, аби тебе не чіпав!
Як влада не може зрозуміти опозицію, а опозиція владу. Вже вкотре українці мають нагоду спостерігати ситуацію, коли затяті опозиціонери освоївши владні крісла починають говорити мовою можновладців, проти яких вони ж самі боролись у недавньому часі. Яскравим свідченням цьому є виступ у костюмі (без камуфляжу) Олега Барни у п’ятницю о 12:45 у Верховній раді України.

Барна про штурм наметового містечка

Виступ Олега Барни у п’ятницю о 12:45. Депутати від Блоку Петра Порошенка точно знали, що сьогодні вранці відбудеться розгін нашого табору на Грушевського. Вони навіть вже встигли придумати, де будуть використовувати намети, які демонтують. А сотні спецпризначенців, які сьогодні атакували табір та били людей, мабуть, і є тими самими «киянами», яких Барна у виступі в Парламенті закликає прийти. Всупереч тому, що Рада проголосувала за законопроект про Антикорупційний суд у першому читанні, всупереч тому, що у зв’язку із цим ми забрали частину палаток з Маріїнського парку та пообіцяли згорнути намети на Грушевського, як тільки закон ухвалять у цілому, топ-корупціонери вирішили пролити кров.Те, що наше наметове містечко під Парламентом знищене, не означає, що ми припинимо боротьбу. Нас не залякати. Вже ввечері ми оголосимо про подальші дії

Опубліковано Рух "Визволення" 3 березень 2018 р.

“Депутати від Блоку Петра Порошенка точно знали, що сьогодні вранці відбудеться розгін нашого табору на Грушевського. Вони навіть вже встигли придумати, де будуть використовувати намети, які демонтують. А сотні спецпризначенців, які сьогодні атакували табір та били людей, мабуть, і є тими самими «киянами», яких Барна у виступі в Парламенті закликає прийти.
Всупереч тому, що Рада проголосувала за законопроект про Антикорупційний суд у першому читанні, всупереч тому, що у зв’язку із цим ми забрали частину палаток з Маріїнського парку та пообіцяли згорнути намети на Грушевського, як тільки закон ухвалять у цілому, топ-корупціонери вирішили пролити кров.
Те, що наше наметове містечко під Парламентом знищене, не означає, що ми припинимо боротьбу. Нас не залякати. Вже ввечері ми оголосимо про подальші дії”- повідомляє рух “Визволення”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *