Важливо Область Резонанс Тернопіль

В університеті організували вже традиційні “Гостини”

Вчора, 6 квітня, у Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка відбувся цікавий захід – «Гостини в ТНПУ». Він спрямований на те, щоб абітурієнти поближче ознайомились із спеціальностями вишу, спробували себе у тій чи іншій діяльності.

Такий захід у педагогічному університеті проводиться вже не вперше. Як зазначив ректор вишу, Богдан Богданович Буяк, вони поєднали це свято із проведенням 2-го туру Всеукраїнської олімпіади з природничих і точних наук .

Ті школярі, які пройдуть успішно тести – отримають 20 балів до предметів, які вони складатимуть на ЗНО.

У нашому університеті «Гостини в ТНПУ» – це своєрідний такий наш формат дня відкритих дверей, коли кожна спеціальність отримує можливість прорекламувати себе перед потенційними абітурієнтами, школярами та колегами. Це можливість продемонструвати ті досягнення, які кафедри, факультети досягли протягом року, – наголошує Богдан Буяк.

Також очільник вишу додав, що загалом університет налічує понад 60 спеціальностей, половина з яких є педагогічного профілю. Також є укладені договори з іноземними навчальними закладами і студенти можуть отримати два дипломи – українського і європейського зразка.

Абітурієнти побачили багато цікавого: спробували себе у ролі журналістів, провели різні дослідницькі експерименти, побачили новітні технології та мали змогу порелаксувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *