Курйоз Область Політика Резонанс Тернопіль

Він прагне стати губернатором області, а його кличуть у військкомат

24-річного Андрія Козака, який написав відкритого листа президенту Зеленському з проханням призначити його головою Тернопільської ОДА замість Ігоря Сопеля, вже 7 років чекають у військкоматі.

Про це повідомив у соцмережі Фейсбук правозахисник Володимир Шевченко.

«Пригадуєте волонтера-добровольця, який ГОТОВИЙ і хоче на голову ОДА? Кажуть, що 7 років чекають його у військоматі, але туди він не готовий», – йдеться в дописі. 

Нагадаємо, що відкритий лист-звернення Андрій Козак опублікував на своїй Facebook-сторінці.  Зазначив, що погоджується на випробувальний 30-ти денний термін і за цей час готовий довести кожному, що на зміни не варто чекати 5 чи 10 років. Обіцяє зробити революцію значно швидше і показати кожній області, що потрібен мудрий керівник, який бачить майбутнє своїх дітей саме там, де він керує.

Що цікаво, ініціативний Козак активно долучався до передвиборчої кампанії. Підтримував на парламентських виборах Ігоря Василіва, який балотувався по окрузі № 164 від Тернопільщини. У соцмережі можна побачити декілька світлин, які демонструють, що Козак неодноразово проводив час у компаній ЗЕ-команди Василіва.

Не забарилася і відповідь від будівничого “Тернопільського Лас-Вегаса”:

Я інколи дивуюся журналістам, які пишуть ось такі замовні статті.
Трішки математики… Мені 23 , а призовний вік в Україні з 20 років.. у статті говориться, що я сім років приховуюся від військкомату.. дивно, але виходить що на службі я мав бути вже у 16 років…

Тепер про мене 👆🏼… Завтра я прийду у військомат і ви будете здивовані… А чи готовий пан Шевченко відповісти за свої слова в суді ? побачимо..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *