Важливо Область

Вундеркінд Владислав Ундерко зустрічався з Президентом

22 лютого у Києві відбулась зустріч Президента України Петра Порошенка, міністра освіти і науки Лілії Гриневич з юними науковцями, переможцями різноманітних конкурсів та змагань, одним з яких став слухач Борщівської філії МАНУ, восьмикласник Скала-Подільської загальноосвітньої школи Ундерко Владислав. Під час цієї зустрічі учні демонстрували свої науково-технічні розробки, презентували науково-дослдіницькі роботи, кожна з яких переслідувала практичну мету для розв’язання важливих проблем розвитку сучасної техніки в Україні. Була організована виставка винаходів цих учнів.

Темою представника Тернопільщини, Ундерка Владислава, була “Робота однофазного асинхронного двигуна в режимі генератора”, яка розкриває можливість отримання енергії з відновних джерел. Науковим керівником школяра є Мулярчук Андрій Петрович, викладач обласного відділення МАНУ. Слухачі його секції (“Науково-технічна творчість”) кожного року здобувають призові місця у різноманітних конкурсах. Не зважаючи на те, що Владислав почав свою роботу в секції МАН тільки рік тому, йому вдалося досягти високих результатів, зокрема у листопаді 2017 року він здобув диплом ІІ ступеня на VIII Всеукраїнській науково-технічній виставкці-конкурсі «Майбутнє України», а нещодавно він здобув І місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту.

Саме такі наполегливі та працьовиті учні є гордістю всієї Тернопільщини. Вітаємо Владислава та його наукового керівника та зичимо ще багато перемог.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *